058-4355599

פורשור-שרותים ניידים

נגישות מלאה

מעלון נוח ותקני, תא מונגש ונוח

עיצוב פנימי וחיצוני

עיצוב יוקרתי ברמה גבוהה ביותר

ניידות מירבית

תנועה נוחה גם במרחבים קטנים

מוזיקת רקע

מוזיקת רקע נעימה לפי בחירתכם

מזגן פנימי

מיזוג מלא, אפשרויות חימום וקירור

שירות ונקיון

איש שירות צמוד במהלך כל האירוע

נגישות מלאה

כאשר אתם עורכים אירוע, חשוב לכם שכל האורחים שלכם ייהנו, בין אם המסיבה או הכנס נערכים בבית או בין אם בחוץ.
לעיתים במהלך המולה שלקראת האירוע , כאשר אנו דואגים לבחור את חברת הקייטריג הטובה, אץ השף המומלץ ואפילו לטעום את האוכל שיוגש. אנו עלולים לשכוח שבין האורחים שיכבדו אותנו בנוכחותם, קיים גם חברים ומשפחה הזקוקים לשירותים נגישים.
לכן, אצלנו ב ForSURE מעבר לתאי השירותים המפוארים השקענו מחשבה (וכסף רב) בכדי להנגיש את השירותים הנידים שלנו ברמה הגבוהה ביותר בישראל.


אצלנו קיימת אפשרות לקבל קרון שירותים הכולל גם תא שירותים “רגיל” וגם תא נגיש עם מעלון. (לא רמפה ארוכה, לא אלתורים מסוכנים ולא “פרטצ’ “.


המעלון המותקן בתא הינו תיקני ונועד להפעלה עצמית (למרות המצאות איש שירות צמוד ) בצורה נוחה המביאה את האורח בתוך 4 שניות לתא מפואר ונגיש ובו כל הנחוץ לאורח בצורה נגישה ונוחה.


שימוש בתאי שירותים ניידים ללא נגישות עשויה לפגוע בהצלחת האירוע שלכם וכל פתרון שאינו מקצועי, תקין ובטיחותי מסכן את האורחים שלכם וגם אתכם.


אנו מבטיחים שתוכלו להיות רגועים במסיבה או בכנס שהכנתם בעזרתנו ושכל האורחים ללא יוצא מן הכלל ייהנו באירוע.

עיצוב פנימי וחיצוני

העיצוב החיצוני של התאים שלנו נעשה ע”י מעצבים מקצועיים בכדי לתת מראה של מבנה מעוצב קלאסי ככל הניתן כולל דלתות, מדרגות, תאורה, מעקות וצמחייה ובמקום לתת תחושה של “שירותים ציבוריים” תהנו אתם והאורחים ממבנה מעוצב ומזמין.
העיצוב והאבזור הפנימי של הקרוונים הניידים שלנו כולל יצירת תאי שירותים מעוצבים בקפידה, תאורה יפהפייה. צמחייה, אביזרי הגיינה ואסלות מבהיקות.


הקירות מצופים שיש בהיר בשילוב ציפוי עץ , רצפה דמוית פרקט עץ, ברזים מודרניים (אוטומטיים כמובן). התאים ממזוגים בהם מושמעת מוסיקת רקע נעימה.


תאורה רומנטית כחלחלה ושילוב בתאורה לבנה (יחד או לחוד על פי אווירת האירוע).

ניידות מירבית

קרוון שירותים מיועד לאירועי ספורט בהם יש דרישה לתאי שירותים נוספים מונגשים ומפנקים.


לאירועים ממלכתיים כגון: ביקורי אח”מים, חגיגות פסטיבלים, כנסים, מופעי תרבות בטבע וכנסים.


לאירועים משפחתיים חגיגיים כגון מסיבות, ימי הולדת, חתונות, בר מצוה ועוד. גם במקרה של הקמת אוהל אבלים, יכול קרון השירותים הנייד הממוזג לשמש את המנחמים הרבים המגיעים לבית האבלים.


קרונות השירותים הנידים שלנו נבנו למרות המרחב הפנימי הנוח באופן שהרוחב והאורך החיצוני של הקרונות אינו מקשה על תמרון בעת הצבת הקרון ולכן ניתן להציבו גם במקומות צרים יחסית בהם מרבית השירותים הניידים בארץ אינם יכולים לחנות.


הקרונות מצוידים במערכת ניהוג עצמית המאפשרת תנועה גם ללא הרכב הגורר, כך שניתן להחנות את תאי השירותים באופן שלא יבלוט כ”גוף זר” , לצד צמחיה או קירות וכך שלא יפריעו לתנועת רכבי ואורחים ולא רק שלא יפגעו, אלא אף יתרמו לתמונת הנוף הכללי .

תמרון נוח מאפשר בין היתר השתלבות נוחה ויפה עם ציוד של מארגני אירועים, חברות הפקת אירועים, קייטרינג ומטבחים ניידים לאירועים בטבע , אירועים בשטח ואירועים בבית ובחצר.

מוזיקת רקע

מעבר להידור והעיצוב השקענו בתאי השירותים הנגררים שלנו גם ביצירת אווירה נעימה ע”י התקנת מערכות שמע נוחות.
כמה נחמד להיכנס לתא שירותים שבו מושמעת מוזיקה נעימה המתאימה לאירוע!
לכן, אנו מאפשרים למארגני האירועים בחירת סגנון מוזיקה המתאים לאורחים שלהם. אם ירצו במוזיקה קלאסית או מודרנית. מוסיקה חסידית, יהודית, ג’אז, שנות ה-80, מוזיקת קאנטרי, בלוז, רוק, מוזיקה מתוך סרטים, איטלקי, אהבה ועוד. אפילו נתנו אפשרות להשמעת חדשות.


רוצים מערכונים? גם לזה נוכל לדאוג, העיקר שהפקת האירוע שלכם תהיה מושלמת.


בין אם האורח שלכם נמצא במסיבה ובין אם כרגע בשירותים, מצב הרוח יישאר מרומם בזכות מוסיקה נעימה ומהנה.

מזגן פנימי

הזמנתם קרון שירותים ניידים לאירוע בדרום הארץ בקיץ לוהט. אל דאגה , תאי השירותים שלנו ממוזגים וצוננים תמיד.


גשם בחוץ ולא נעים להיכנס לשירותים קפואים, לא לדאוג אצלנו הקרונות ממוזגים ושומרים על טמפרטורה חמימה ומלטפת.


הבעיה היחידה! כל-כך נעים לאורחים שלכם שלא ירצו להיפרד מתא השירותים..

שירות ונקיון

חברת פורשור רואה בחשיבות עליונה את הצלחת האירוע ומתן שירות מהמעלה הראשונה בכדי לתרום ככל הניתן לשביעות רצון מושלמת של המזמינים.


לאירועים פרטיים בבית כאשר בעלי האירוע מעוניינים בשירותים מפוארים מחוץ לבית לטובת האורחים ללא צורך וה”בלאגן” ושימוש האורחים בשירותים שבבית והלכלוך המלווה בכך.

Call Now Button דילוג לתוכן